O nas

Litstol to zakład stolarski z wieloletnim doświadczeniem i tradycją.

Firma LITSTOL powstała w 1989 r. jako firma rodzinna.

Jesteśmy producentem stolarki drewnianej z najlepszych materiałów, dzięki czemu osiągamy produkty wysokiej jakości . Stosowane przez nas technologie pozwalają nam produkować według najnowszych standardów. O dynamicznym rozwoju naszej firmy świadczy to, że ciągłe inwestujemy i udoskonalamy nasz park maszynowy.

Najwyższa jakość drewna w połączeniu z nowoczesną technologią sprawia, że schody drewniane są wyjątkowo trwałe i piękne. Duże znaczenie ma tutaj materiał z jakiego są one wykonane. Dodatkowo zalety estetyczne schodów drewnianych wzmacniają półprzeźroczyste powłoki lakiernicze uwidaczniające strukturę i usłojenie naturalnego drewna. Bardzo ważna jest trwałość schodów uzależniona przede wszystkim od materiału i konstrukcji, jak i ich wykończenie. Należy również zaznaczyć, iż drewno stwarza szerokie spektrum możliwości jeżeli chodzi o kształty i gabaryty schodów.

Siedziba firmy usytuowana jest w miejscowości Bełdno, woj. małopolskie. Realizujemy zlecenia na terenie Krakowa, Bochni, Limanowej i okolic.

Specjalizujemy się w produkcji stolarki codziennego użytku.  Nasza oferta obejmuje głównie elementy stolarki budowlanej, na które składają się schody dębowe, drzwi, okna. Tworzymy także galanterię drewnianą:  listwy, parapety, podłogi, boazerię.

Przyjmujemy zlecenia. Nasze produkty tworzone są z dbałością o najmniejsze szczegóły. Pozyskujemy drewno tylko z legalnych źródeł o najwyższej jakości.

Oferujemy kompleksową obsługę, darmowy pomiar, wycenę, transport oraz montaż.